Translate

poniedziałek, 4 stycznia 2016

ROZDZIAŁ 8: Nie tylko od gotowania macie w kuchni ten pieprzony blat.

Lokalizacja: 01-15 listopada 2015 rok, Londyn, UK.

Trasa sie skończyła i większość osób zapewne myśli, ze nasza przygoda również. Niestety nie jest tak do końca, zarazem my jak i One Direction zaczęliśmy nowy etap swojego życia. Oni skupili się na promocji nowego albumu, my za nagrywanie dwóch piosenek z Nowator. Oprócz tego czekały Nas jeszcze koncerty po UK i wyjazd do LA. Po powrocie trasy ponownie przeprowadziłam się do siebie, nie dlatego że moje relacje z Niallem uległy zmianie. Jest dalej rewelacyjnie, ale nie chciałam wiecznie przesiadywać u Niego gdy tak dużo energii włożyłam w wykończenie swojego mieszkania.
Niall czasami nocował u mnie, ja u Niego. Zachowywaliśmy się jak normalna para. Chodziliśmy na randki, raz do kina, teatru, restauracji, na spacery. Było idealnie. Może raz też wyskoczyliśmy razem do klubu i na koncert Eda Sheerana. Nie ukrywaliśmy się przed światem, bo czym szybciej świat zrozumie, ze jesteśmy razem tym lepiej dla Niego.

Lokalizacja: 11 listopad 2015, Londyn, UK. The Jonathan Ross

Niall zabrał mnie dziś na kręcenie wywiadu dla Jonathan Ross, próbowała nie zwracać na siebie za dużej uwagi, ale to było nie do zrobienia, bo każdy patrzył tylko na mnie. Niall tez nie ukrywał swoich czuć względem mnie, bo wiecznie przytulał i całował. Nie mam mu tego za złe, ale nie ukrywam, ze mi sie to podobało. Ze podobało mi się wgapianie tylu par oczu. Gdy wywiad sie zaczął trzymałam się blisko Lottie i Lou. Obserwowaliśmy wszystko tuż za kulisami. Najpierw wywiad, a potem krótki koncert. One Direction oczywiście jak zawsze byli sobą, śmiali się i zdradzali tajemnice z trasy.

Lokalizacja: 12-13 listopada 2015, BBC Radio 1, UK.

POV Niall

Po kilku dniach odpoczynku wracamy do pracy a dokładniej do promocji MIAM. Jestem przeszczęśliwy, ze płyta każdego dnia okazuje się jedną z najlepszych.
H: Niall, idziesz?- zapytał lodowaty.
N: Już, już.- mówiłem odpisując jeszcze Kice jak bardzo ja kocham i nie mogę doczekać sie dzisiejszego wieczoru.
H: Mówisz tak od pół godziny.- denerwował się.
Po chwili odłożyłem telefon i podbiegłem do niego.
N: Nie denerwuj się tak.- poczochrałem włosy.
Gdy zaczął się wywiad dla BBC atmosfera jak zawsze była wyśmienita. Odpowiadaliśmy na pytania, śmialiśmy się i psociliśmy sobie nawzajem. Najgorszym momentem dla mnie samego było pytanie dziennikarza o Karolinę. Może jeszcze wybrnąłbym z tej sytuacji gdyby zapytał mnie, a nie Louisa.
- Louis co sądzisz o związku Karoliny i Nialla?
Lou: “Rzadko się zgadzali. Właściwie nigdy. Kłócili się bez końca. Codziennie rzucali sobie wyzwania lecz pomimo wszystkich różnic mieli ze sobą coś wspólnego. Szaleli za sobą..”
Podobało mi sie to co powiedział Tommo. Jego słowa były mądre i takie dorosłe, jak nie On.

Lokalizacja: 13 listopada 2015, Londyn, UK. Royal Variety

POV Niall

Zaraz po nagrywaniu BBC pojechaliśmy prosto na Royal Variety gdzie najpierw zagraliśmy kilka piosenek, a później spotkaliśmy się z księciem Harrym. Nie to że nigdy nie spotykałem na swojej drodze rodzinny królewskiej, bo od momentu kiedy istnieje One D mamy możliwość częstego widywania Królowej jak i jej rodziny. Niby z księciem Harrym już się spotkaliśmy na kilku imprezach to i tak nie znaczy, ze nie wiemy jak sie przy nim zachować. Mi osobiście do dziś sie trzęsą nogi i pocą ręce na sam fakt, ze będę miał możliwość z Nim rozmowy.  Najbardziej mnie i Liama rozbawiły pytania księcia dotyczące fryzury Harrego. Zastępca tronu proponował mu nawet wizytę u rodzinnego fryzjera. Cieszę sie, ze Harry nie spiął się tylko z rozbawieniem odpowiadał mu na pytania. Każdy z chłopaków wie, ze Harry zapuszcza włosy, by kiedyś ściąć je w celu charytatywnym. Styles jest z nas najmłodszy, ale i najbardziej kochany. Zawsze najpierw myśli o kimś, a na końcu o sobie.

Lokalizacja: 14 listopada 2015. Londyn, UK. London Session.

POV Kika

N: Karolina chodź!- Niall od samego początku gdy przyjechaliśmy na promocje płyty MIAM, był lekko poddenerwowany.
Kika: Możesz mi powiedzieć co sie dzieje, misiek?- złapałam Go za dłoń i kroczyliśmy za Liamem.
N: Nic takiego kochanie.- odpowiedział.
Kika: Przecież widzę?- dążyłam do tego by mi powiedział.
N: Porozmawiamy gdy wrócimy do domu.- pocałował mnie i zniknął zostawiając mnie na środku hali. Ruszył do pracy, a ja bałam się, że Nialla coś dręczy i nie ufa mi na tyle aby mi o wszystkim powiedzieć.


POV Niall

Kolejny dzień promocji, a ja coraz bardziej i częściej zdaje sobie sprawę z tego, ze rozstanie coraz bliżej i nie ma odwrotu. Historia One Direction nakreśliła mi priorytety i tak naprawdę nie wiem czy będę potrafił funkcjonować bez tego wiecznego zamieszania. Chłopacy maja łatwiej, bo każdy z Nich wie bardzo dobrze jak wykorzysta przerwę. Ja wiem tylko tyle ze wybiorę się na wakacje. Ale co dalej? Nasza przerwa ma trać 1'5 roku, góra 18 miesięcy. Boję sie że się zanudzę bądź zanudzę sobą Karolinę. Przestałem myśleć o tym z momentem pierwszych dźwięków piosenki History.

Lokalizacja: 15 listopada 2015, Londyn, UK.  Xfactor UK i AU.

POV Kika

Dla mnie osobiście i dla całego Dream program Xfactor to tylko i wyłącznie program muzyczny, który ma na celu znalezienie  wyjątkowego głosu i pomocy mu w zaistnieniu w świecie show biznesu. Inaczej jest z One Direction. Dla Nich Xfactor to rodzinny dom w którym się narodzili i który ich po części wychował. Ten program i Simon stworzyli legendę, o których będzie sie opowiadało pokoleniom. Dziś nagrywamy kilka piosenek podczas programu. Razem z Dream postanowiliśmy zaśpiewać jedną z najnowszych piosenek. Towarzyszy Nam Nowator z którym współpracujemy. Wczoraj zakończyliśmy pracę nad Nie chce patrzeć, więc ją zagraliśmy.
https://www.youtube.com/watch?v=n38MokjBfjI 
Kika: Nie chce patrzeć znów w dal,
gdy wiruje Twój świat.
Widnokrąg zamknął się tam,
gdzie miłości już brak.
Czekam każdego dnia,
by usłyszeć Twój głos..
I jak dawniej tak niech odnajdzie,
odnajdzie nas los..

Nowator: Czasem też bardzo tęsknie
Rozum mówi jedno a drugie serce
Wtedy chce odnaleźć miejsce dla siebie
I wiem to co było między nami
kiedy szybciej biło tętno
Godzinami Twój uśmiech
wtedy myślałem "nie odpuszczę"
Nie chciałem wiedzieć co będzie później
że czasem to tylko słowa puste

Kika: Nie wiem czy chcesz zacząć od nowa
Niepowodzenia pozostaw już
Ja tak bardzo chce poznać Twe słowa
Od początku

Nowator: Od początku proszę zacznijmy znów

Kika: Nie chce patrzeć znów w dal,
gdy wiruje Twój świat.
Widnokrąg zamknął się tam,
gdzie miłości już brak.
Czekam każdego dnia,
by usłyszeć Twój głos..
I jak dawniej tak niech odnajdzie,
odnajdzie nas los..

Nowator: Fotografie już ozdobił kurz
Może chciałbym cofnąć czas
gdybym mógł..
Jedna z dróg dała nam szanse
jeszcze raz z Tobą w deszczu chciałbym zatańczyć
Taa..
Spotykam Cię w moich snach
Mówią, że i tak los można wyczytać z kart
Dlaczego czar prysł pewnego dnia?
A kto popełnił ten błąd?
Ty czy ja?

Kika: Nie wiem czy chcesz zacząć od nowa
Niepowodzenia pozostaw już
Ja tak bardzo chce poznać Twe słowa
Od początku
Nowator: Od początku zacznijmy znów

Kika: Nie chce patrzeć znów w dal,
gdy wiruje Twój świat.
Widnokrąg zamknął się tam,
gdzie miłości już brak.
Czekam każdego dnia,
by usłyszeć Twój głos..
I jak dawniej tak niech odnajdzie,
odnajdzie nas los.. x2
One Direction oczywiście zagrało Perfect, Drag me Down i Infinity.

Lokalizacja: 16-30 listopada 2015, LA, USA

Lokalizacja: 16 listopada 2015, lotnisko Londyn- LA

Niby trasa koncertowa sie skończyła, niby mamy przerwę to i tak podróżujemy. Całe Dream zostało zaproszone przez rodzinę Directions do przedłużenia trasy koncertowej. Towarzyszymy chłopcom podczas promocji ich nowego, piątego albumu. Na lotnisku jeden z dziennikarzy zapytał Nas co o Nim sądziliśmy, nie mogliśmy Go okłamać:
Kika: Muszę być szczera, nie można przejść obok niego obojętnie. Od momentu kiedy chłopcy Nam go puścili podczas przejazdu z lotniska do hotelu stwierdziliśmy jednogłośnie że to najlepszy album w historii muzyki. Fani długo będą Go pamiętać i Go słuchać. Jest rewelacyjny i perfekcyjny pod każdym względem


Lokalizacja: 17 listopad 2015, LA, USA. Good Monring America

Dokładnie tymi słowami zaczęliśmy pierwszy dzień w Los Angeles. Chłopcy z Dream postanowili spać do południa, gdy ja wraz z Niallem i reszta jego ferajny pojechaliśmy do centrum Los Angeles na ich koncert. Przeraża mnie promocja ich ostatniej jak na razie płyty, bo chłopcy wiecznie są w rozjazdach, czasami Niall jak wraca do domu od razu kładzie sie spać. Nie mam mu tego za złe, bo która kobieta nie chciałaby być przez całą noc przytulana przez swojego faceta. Po pierwszym wywiadzie, zaśpiewaniu DMD, History, Perfect i LYGB przyszła kolej na kolejny wywiad. Dzisiejszy dzień był jednym wielkim biegiem, z miejsca do miejsca.

Lokalizacja: 17 listopad 2015, Ellen Show, LA.

Oprócz Nas, One Direction na scenie u Ellen wystąpi również 5SOS z Calem na czele. Troszeczkę stresuje się spotkaniem z Nim, troszeczkę obawiam się jego reakcji na mój związek z Niallem i cholernie boję się jak będzie wyglądać ich relacja. Dobrze wiem, że oboje przyjaźnili się zanim pojawiłam sie w ich życiu. Gdy One Direction pojawili sie na scenie i windowania wariowała na ich punkcie, ja spokojnie czekałam na swoją kolej do czasu aż nie weszli Oni. Nasze oczy spotkały się w momencie gdy najmniej tego się spodziewałam i z przerażeniem spoglądałam na Niego idącego w moją stronę.
C: Dobrze sie bawiłaś?- zapytał z wyrzutami sumienia, a ja do końca nie wiedziałam co chce i czego ode mnie oczekuje.
Kika: To już nie istotne. Nie wracajmy do tego. Wyrównaliśmy rachunki.- odwróciłam wzrok.
C: A więc to były rachunki. Zabawienie sie moim kosztem i ośmieszenie było tylko po to, abym poczuł sie jak gówno.- dalej prowadził tą bezsensowną rozmowę.
Kika: Chodził mi tylko o to, abyś w końcu uświadomił sobie, ze nie zawsze tylko ty będziesz tym raniącym, role mogą szybko się odwrócić. Teraz długo się będziesz zastanawiał nad tym żeby nie skrzywdzić kogoś. To była lekcja Cal i mam nadzieje, ze wyniosłeś z Niej dużo.- kątem oka zauważyłam Paula.
- Życzę Ci szczęścia i powodzenia. Przepraszam Cal.- powiedziałam i ruszyłam w kierunku mojego managera. Teraz czas był na Nas. Podczas naszego występu widziałam, ze Niall rozmawia z 5SOS. Mam nadzieje, ze Cal ma w sobie tyle pokory i szacunku do kolegi, ze nie będzie mieszał Go w nasze sprawy.
N: Wracamy?- zapytał Horan gdy zeszłam ze sceny.
Kika: Tak, raczej tak.- widziałam wzrok chłopców z 5SOS, który wbity był w naszą dwójkę.
N: To wracajmy. Padam na twarz, a jutro chce zabrać Cię na jacht i spędzić z Tobą trochę czasu.- splótł nasze dłonie i opuściliśmy miejsce w którym Ellen miała swój koncert.

Lokalizacja: 19 listopada 2015, LA, USA. Jimmy Kimmel Live

Kolejny i jak zapewniam nie ostatni dzień z cyklu promocja MIAM. Niall zerwał dziś sie z samego rana, by ruszyć z chłopakami na nagranie programu Jimmiego Kammela. Bardzo chciałam mu towarzyszyć, ale jak poinformował Nas wczoraj Paul mamy zapewnione studio nagraniowe i wraz z Nowatorem wracamy do pracy. Ze smutnymi minami i niezadowoleniem wróciliśmy do studia. W przerwach nad nagrania oglądaliśmy wywiad z chłopakami i ich kolejne występy. Tak bardzo chciałam towarzyszyć Horanowi. Dlaczego człowiek nie może być w dwóch miejscach jednocześnie?

***

Wróciłam do hotelu gdy Ni już smacznie chrapał. Wzięłam szybki prysznic i wtuliłam się w jego tors. Lekko ucałował mnie w czoło a ja dobrze wiedziałam, ze jego ramion i całusów brakowało mi [rzez cały dzień.

Lokalizacja: 20-21 listopada 2015, LA, USA.

- Kika jak poznałaś Nialla?- zapytała jedna z fanek pod hotelem. Niby nie muszę się zatrzymywać, rozmawiać i dyskutować z ludźmi, ale chciałam jej wytłumaczyć jak to naprawdę wyglądało.
Kika: Poznałam Go przez przypadek. Potem on przez przypadek mnie pocałował, a ja przez przypadek się zakochałam. Cała nasza znajomość była przypadkowa, a zarazem tak bardzo nam potrzebna.- uśmiechnęłam się. Ben odprowadził mnie do samochodu i ruszyliśmy w stronę studia. W radiu słychać było naszą nową piosenkę z Nowatorem, a gdy się skończyła prowadzący przedstawił gościa specjalnego.
- Kochani, od początku Naszej audycji razem ze mną w studiu jest 5SOS.
- Cal- zaczął po chwili.
C: Taa..- usłyszałam głos bruneta.
- Od jakiegoś czasu wszyscy żyją związkiem członka najsłynniejszego boysbandu na świecie, Nialla Horana z wokalistką grupy Dream. Jesteś chyba jedyną osobą, która zna ich najlepiej. Co sądzisz o tym jako przyjaciel Nialla i były chłopak Kiki?
C: Ehmmm…- zmieszał się.
B: Wyłączyć?- zapytał Ben odwracając się w moją stronę.
Kika: Nie trzeba.
C: Tak naprawdę nigdy nie byłem z Kiką naprawdę, łączyła Nas dość dziwna relacja. Nie można tego nazwać miłością, może zauroczenie, ale nie z mojej strony. Szanuje ją jako wokalistkę i kobietę, ale chyba tak naprawdę nikt nawet sama ona nie wie kim tak naprawdę jest. Z Niallem to co innego, spędziliśmy z sobą trochę czasu, rozumiemy się i traktujemy jak bracia. Jest kimś bliskim dla mnie jak dla całego zespołu. To co łączy Go prywatnie z Kiką mnie nie interesuje. Życzę mu jak najlepiej bo to świetny facet, ale też chciałbym Go prosić o rozwagę. W życiu nie tylko z Kiką, ale i w show biznesie trzeba wiecznie oglądać się do tyłu.- zakończył, a my dojechaliśmy na miejsce.

***

B: Karolina idź w lewo?- usłyszałam Bena za sobą.
Kika: Pierdol się!- mruknęłam niesłyszalnie idąc w prawą stronę. Momentalnie mnie szarpnął za ramię i szliśmy tą jego lewą stronę.
B: Nie słyszałaś co mówiłem?- oburzył się gdy byliśmy już w środku studia.
Kika: Nie musisz mi rozkazywać.
B: A Ty nie musisz być wredna.- burknął gdy nastała chwilowa cisza.
Kika: Byłam niesympatyczna?- zapytałam już grzeczniej i pełna pokory.
B: Przyzwyczaiłem się, tak robisz kiedy przytrafia Ci się coś złego, atakujesz, chcesz być sama.- powiedział ze stoickim spokojem.
Kika: Na mnie wszyscy mają wyjebane, nie ma co…- resztę popołudnia moje gardło wydobywały tylko jedną melodie.
https://www.youtube.com/watch?v=so7IoAnhBkk 
Nowator: W słuchawce głos: "Nowi, gdzie jesteś!?"
Na mieście znów
nie rób tego więcej
znam te sekwencje koniec rozmowy
może ten błąd będzie zbyt drogi
może ta chwila będzie za krótka
może tej nocy poleje się wódka
dam Ci znać jak będę wolny
Kochanie nie szukaj wojny
Proszę zaufaj
mi nie płacz kochanie
to już ostatni raz wrócę nad ranem.

Kika: O tym nie wiesz kocham Ciebie
jesteś dla mnie numer jeden,

Nowator: nie płacz kochanie wrócę nad ranem
wrócę nad ranem
Wrzucam na luz i wychodzę znów
znam twą opinie za bardzo już
nie pytaj gdzie i nie pytaj z kim
drina goni kolejny drin,
nie rób tych min bo wiem co to znaczy
zaufaj mi, nie chce się tłumaczyć,
czasami po klubach trip
Nad ranem usłyszę "Co za typ!?"
Proszę zaufaj
mi nie płacz kochanie
to już ostatni raz wrócę nad ranem.

Kika: O tym nie wiesz kocham Ciebie
jesteś dla mnie numer jeden,

N: nie płacz kochanie wrócę nad ranem
wrócę nad ranem

***

Kika: Telefon Ci dzwoni, nie odbierzesz?- zapytałam na drugi dzień Nialla gdy siedziałam na jego kolanach.
 N: Nie.- odpowiedział wręcz w tej samej chwili.
 Kika: Odbierz, może to coś ważnego.- zachęcałam.
 N: Siedzisz mi na kolanach, więc nie możesz dzwonić, a co może być ważniejszego od Ciebie?- uśmiechnął się całując mój policzek.
Znalezione obrazy dla zapytania dziewczyna siedzi chłopakowi na kolanachDziś idziemy z Niallem zrobić mój pierwszy tatuaż i nie mogę się doczekać. Próbowałam też namówić do tego Nialla, ale dość spektralnie się wymigiwał od mojego pomysłu.
Podczas robienia mojego tatuażu Niall był blisko, ale nie trzymał mnie za rękę, chyba bał się bardziej niż ja. Trzymał dystans siedząc na kanapie i nerwowo przerzucając kartki z jakiegoś kolorowego magazynu.
- Może teraz Ty, Niall.- zapytał tatuażysta gdy skończył swoje dzieło.
N: Ja? Nie, nie, na pewno nie.- powiedział.
- Może jednak. To nie boli.- zachęcał.
N: Wole nie ryzykować.- tłumaczył Ni.
- W takim razie nie nalegam.- uśmiechnął się. Po czym ja zapłaciłam mu za tatuaż i wyszliśmy ze studia. Było już dość ciemno. Zatrzymał się w pewnym momencie przed skrzyżowaniem, objął mnie z tyłu i podniósł rękę wskazując na gwiazdy.
N: Gwiazd jest tyle, ile rzeczy kocham w Tobie.- wyszeptał do mojego ucha.

Lokalizacja: 22 listopad 2015, LA, USA. American Music Awards.

Znalezione obrazy dla zapytania małgorzata foremniakM: Zawsze byłaś trochę wstydliwa, ale teraz to się powoli zmienia. Cenisz sobie ludzi, którzy sprawiają, ze uśmiech nie znika z Twojej twarzy. Często słuchasz słów i lubisz ich cytaty. Tylko wydaje mi się, że męczy Cię jakaś myśl, której nie potrafisz się pozbyć. Masz w sobie wiele emocji, których sama czasem nie rozumiesz.- usłyszałam w słuchawce słowa mojej mamy. Może ma rację, cały czas boję się ze stracę to na czym mi najbardziej zależy. Dziś jest jeden z największych dni w naszej karierze. Dostaliśmy nominacje w AMA, zagramy tam jedną piosenkę i będziemy mogli zobaczyć, może nawet porozmawiać z Naszymi idolami. Już nie mogę się doczekać.

POV Niall

Gdy okazało się, ze zostaliśmy okrzyknięci artystami roku i najlepszym zespołem roku, Kika która siedziała z Dream zaraz za Nami mocno mnie do siebie przytuliła i pogratulowała. To był jeden z tych uścisków, na które czeka się całe życie.- pomyślałem.
Gdy wróciliśmy po odbiorze nagrody na swoje miejsca, Ona z Dream była już na scenie i śpiewali:
Kika: You turn, and I learn that the wall comes falling down
Not a word, only heard what my friends could tell me now
I feel love when I see your face
But all these scars, I can't replace
Shock me hard, hit me hard, and I don't know what you say
When you knock on my door
And tell me you don't wanna fight
Oh, baby I'm sure that I'm not gonna fall this time
You never brought me flowers
Never held me in my darkest hours
And you left it so late that my heart feels nothing nothing
And towers
Once we were made like towers
Everything could've been ours
But you left it too late now my heart feels nothing nothing at all
It's a shame
You're to blame
'Cause once you owned my heart
I remember feeling so high
But I'm right back at the start
I still feel love when I see your face
But all these tears I can't erase
Sorry heart, I'm sorry heart
But we'll have to start again
So don't knock on my door and tell me you don't wanna fight
'Cause I heard it before
And I'm not gonna let this time
Not going back this time
You never brought me flowers
Never held me in my darkest hours
And you left it so late that my heart feels nothing nothing
And towers
Once we were made like towers
Everything could've been ours
But you left it too late now my heart feels nothing nothing at all
Nothing at all
When you're close I wanna change my mind
But I remember you and what we're like
I don't wanna let you waste my time
And you never brought me flowers
Never held me in my darkest hours
And you left it so late that my heart feels nothing nothing at all
Once we were made like towers
Everything could've been ours
But you left it too late now my heart feels nothing nothing at all
Nothing at all
Nothing at all
Once we were built like towers
Nothing at all
We were built like towers
Now my heart feels nothing at all
Nie zdążyli też wrócić na swoje miejsce gdy okazało się, że wgrali kolejną kategorię. Zostali Nowym artysta roku. Razem z chłopakami wstaliśmy i zaczęliśmy klaskać na stojąco. Nagrodę odebrała Kika mówiąc:
Kika: Dziękujemy wszystkim za tą nagrodę, wszystkim bez wyjątku. Nawet tym, którzy modlili się o to, żebyśmy jej nie dostali.- chłopacy parsknęli śmiechem.
- Ostatnio dość często jestem wyzywana od najgorszych, od bezuczuciowych, sukowatych, egoistycznych, cynicznych. Nie, to wcale nie boli.- spojrzała wprost w kamerę. Wiem dobrze, ze mówiła do osób, którzy twierdzą, ze chce się wybić na Naszej sławie.
- Tylko to ja, musiałam jako dziecko zbyt szybko dorosnąć, nie oni. Więc nie oceniajcie mnie po moich czynach. Dopiero teraz mogę być dzieckiem i popełniać błędy.- ukłoniła się i zeszła z całym Dream ze sceny.

Lokalizacja: 23-24 listopad 2015, LA, USA.

Znalezione obrazy dla zapytania podróż balonemDwa dni przerwy, dwa dni odpoczynku, dwa dni opierdalingu i dwa dni spędzone tylko i wyłącznie z Niallem. Nie mieliśmy jakiś tam planów na te dni, chcieliśmy zrobić cos spontanicznie wiec Ni z samego rana zabrał mnie na jakieś ogromne pole terenowym samochodem. Gdy w końcu sie zatrzymał, zapytałam:
Kika: Mówisz serio?- spojrzałam na przedmiot przede mną.
N: Nie koniecznie. Chyba ze sie boisz?- cwaniacko sie uśmiechnął.
Kika: Zawsze o tym marzyłam.- obdarzyłam jego całusem i pobiegłam w stronę balonu.
Nasza podróż balonem trawiła trzy godziny, a gdy wylądowaliśmy zrobiliśmy sobie piknik.

***

Na drugi dzień chciałam mu pokazać trochę swojego życia, wymknęliśmy sie tylnymi drzwiami z hotelu, wsiedliśmy do wynajętego samochodu i ruszyliśmy w wybranym przeze mnie kierunku. po półgodzinnej jeździe zatrzymałam się tuż przed największym mostem w LA, który od jakiegoś czasu jest zamknięty. Wysiadłam z samochodu, poprawiłam włosy i zawołałam do Horana:
Kika: Idziesz?- po chwili pojawił się obok mnie lekko spanikowany.
Na środku mostu stała grupka osób zajmująca się obsługą skoków na bungee.
N: Serio?- zapytał wychylając się z mostu. Pod Nim jakieś 50m znajdowała się sama woda.
Znalezione obrazy dla zapytania skok bungeeKika: Gotowy?- podeszłam do Niego.
N: Chcesz skakać?- od razu się odezwał.
Kika: A co myślałeś?
N: Myślałem, ze przyjechaliśmy tylko popatrzeć.- roześmiałam się.
Kika: Nie, no jeśli chcesz to patrz, ja skacze.- uśmiechnęłam się podchodząc do mężczyzny, który przygotowywał mnie do skoku.
N: No dobra, ale robię to tylko i wyłącznie dla Ciebie. Nie chce, żebyś pomyślała, ze jestem słaby.
Gdy już staliśmy po drugiej stronie barierki, przygotowani do skoku, powiedziałam do spanikowanego Horana.
Kika: Możesz sie jeszcze wycofać.
Nie odpowiedział, tylko przechylił Nas. Po chwili moje gardło wypełnił jeden wielki długi krzyk. Gdy już pływaliśmy w rzece oboje śmialiśmy się w niebogłosy.
Po powrocie do hotelu przebraliśmy się i ruszyliśmy do restauracji na kolacje.

Lokalizacja: 25-27 listopad 2015, Meksyk.

Lokalizacja: 25 listopad 2015, Lotnisko(przelot) LA- Meksyk.

Z samego rana ja, Niall i reszta ekipy tkwiliśmy na lotnisku w LA gdzie mieliśmy lecieć prosto do Meksyku. One Direction jutro mają wywiad i promocje płyty.
Lou: Zaraz padnę.- podsumował stanie w kolejce Louis.
Kika: Marudzisz.- uśmiechnęłam się.
Lou: Właśnie, ze nie. Kręci mi się w głowie.- udawał mdlenie.
Kika: Trzeba było nie pić przed wylotem.- zaśmiałam się.
Lou: Zabawne. Nie piłem.- wytknął język.
- Niall Horan i Harry Styles.- usłyszeliśmy głos obsługi lotniska.
Lou: Zaraz my.- powiedział uradowany Luluś.
Kika: Wow! Ameryki nie odkryłeś.- zaśmiałam się.
Za chwile i my przeszliśmy odprawę. Po dotarciu do samolotu i zajęciu swoich miejsc od razu zasnęliśmy.

***

Po wylądowaniu i zrobieniu sobie kilku zdjęć z fanami na lotnisku ruszyliśmy do hotelu. Gdy czekałam w swoim pokoju na przyjście Nialla uświadomiłam sobie, ze miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwamy euforię, poddajemy się całkowicie nowemu uczuciu, a następnego dnia chcemy więcej. I choć jeszcze nie wpadłam w nałóg, to jednak poczułam już jej smak i wierze, że będę mogła nad nią panować. Myślę o Niallu przez dwie minuty, zapominam o nim na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajam się do niego i staje się całkowicie zależna. Wtedy myślę o nim przez trzy godziny, a zapominam na dwie minuty. Gdy nie ma go w pobliżu, czujesz to samo co narkomanii, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A ja jestem gotowa na wszystko, by zdobyć miłość Nialla.

Lokalizacja: 26 listopada 2015, Meksyk, promocja albumu.

Podczas przejazdu na promocje MIAM fani szaleli jak nigdy. Niall pojechał innym samochodem, bo emocje u fanów były tak wielkie, że mogli przewalić samochód. Oglądałam wszystko z okna w swoim hotelowym pokoju. To było coś okropnego. Bałam się o Niego. Cholernie się o Niego bałam. Kiedy jemu coś by się stało. Nie wybaczę sobie tego. Cały wywiad obejrzałam w telewizji, dziennikarka dużo wypytywała się chłopców o ich relacjach z kobietami. Zapytała również czy wszyscy są singlami, odpowiedział Louis.
Lou: Tak, raczej tak.
Niall natomiast milczał spoglądając nerwowo na Tomlinsona. Tak jakby czekał na sprostowanie jego słów. Nie doczekał się, ale i sam nie poprawił kolegi. Było mi przykro.

***

Horan wrócił do hotelu tak jakby nic się nie wydarzyło. Rozsiadł się na kanapie i zaczął oglądać program telewizyjny.
Kika: Widziałam wywiad.- zaczęłam jako pierwsza.
Momentalnie się zmieszał i nie odpowiedział. Wyprostował się i spojrzał na mnie.
Kika: Ja wszystko wytrzymam tylko… Ja muszę czuć, że Ty mnie kochasz, słyszysz?- spojrzałam na Niego z oczami pełnymi łez.
N: Zrozum, że jesteś moim numerem jeden, a numer dwa nawet nie istnieje.- mówił trzymając moją dłoń.
Kika: Zawsze chciałam spotkać prawdziwą miłość .Taką przy której stracę rozum. Znalazłam. I nie chce wielce się zawieść…- zlączył Nasze usta.

POV Niall

Wieczorem pojechaliśmy na koncert, który dawaliśmy dla meksykańskich fanów w Premios Telehit. Karolina nie chciała jechać z Nami. Mówiła, ze lepiej będzie jak zostanie w hotelu. Było mi smutno z tego powodu, ale wiem, ze to trochę moja wina. Była zła na mnie o to, że nie poprawiłem Tommo podczas naszego porannego wywiadu. W sumie miała racje, zapewne zareagowałbym podobnie.
H: Gdzie Kika?- zapytał Hazz.
N: Została w hotelu.- odpowiedziałem.
H: Dlaczego?- był zdziwiony.
N: Nie chciało jej się. Jest zmęczona, chciała odpocząć.- wytłumaczyłem.
H: Na pewno?- Styles jak zawsze zauważył moje kłamstwo.
N: No dobra. Jest troszkę zła na mnie, ze nie poprawiłem Tomilsona podczas wywiadu i pytania o to czy wszyscy jesteśmy singlami. Myśli, ze mi na niej nie zależy.
H: Prrrr…- wypuścił powietrze.
- Z Karoliną jest tak. Podziwia Cię i jest strasznie o Ciebie zazdrosna. Chce mieć Cię tylko dla siebie. Chce, żeby żadna dziewczyna nie poznała Cię bliżej i nie dowiedziała się, jaki jesteś. Czuje, że każda, która Cię pozna, także zechce mieć Cię tylko dla siebie . Więc musisz ją każdego dnia zapewniać o swojej miłości jeśli naprawdę ją kochasz. Po koncercie wróciłem do hotelu. Karolina już smacznie spała wtulając się w Bogdana.

Lokalizacja: 27 listopada 2015, przelot Meksyk- LA.

Podczas powrotu siedziałam razem z Harrym. Oczywiście musiał zapytać się dlaczego nie było mnie wczoraj na koncercie.
Kika: Byłam zmęczona.- odpowiedziałam.
H: Zmęczona? A nie dlatego, ze Louis popełnił gafę, a Niall jej nie poprawił?- zatkało mnie to co powiedział. Spojrzałam przez okno.
- On nie jest doskonały.- spojrzałam na loczka, który kontynuował.
- Ty też nie jesteś, żadne z Was nigdy nie będzie idealne. Ale jeśli uda mu się rozśmieszyć Cię co najmniej raz powoduje ze musisz zastanowić się dwa razy. Jeśli przyznaje się do ludzki błędów, trzymaj się Go i daj mu z siebie tyle ile tylko można. Nie zacznie deklamować poezji. Nie będzie myślał o Tobie w każdej chwili. Ale On da Ci część siebie, o której wie, ze możesz ją złamać. Nie rań Go, nie staraj się zmienić i nie spodziewaj się więcej niż może Ci dać. Nie analizuj. Uśmiechaj się, gdy On czyni Cię szczęśliwą. Krzycz gdy Cię wkurza i tęsknij za Nim gdy Go przy Tobie nie ma. Kochaj mocno jeśli może zaistnieć miłość, ponieważ doskonali faceci nie istnieją. Ale zawsze istnieje facet, który jest dla Ciebie idealny. – słowa Harrego miałam cały czas w głowie. Po powrocie do hotelu porozmawiałam z Niallem. Wszystko sobie wytłumaczyliśmy i kolejny wieczór spędziliśmy już
 razem.

Lokalizacja: 28- 30 listopad 2015, LA, USA.

POV Kika

Z samego rana, ja i Niall dostaliśmy telefon od Louisa. Chciał się z Nami pilnie spotkać. Niall stwierdził, że to kolejna błahostka Lou. Natomiast ja zaczęłam się bać o przyjaciela.

POV Louis

Znalezione obrazy dla zapytania louis i niall 2015Czekałem w restauracji na Nialla i Kikę, miałem dla nich propozycje nie do odrzucenia. Bałem się tylko ich reakcji. Po chwili pojawili się w restauracji. Blondyn wskazał dziewczynie miejsce gdzie siedzę.
Kika: Jak leci Lou?
Kika pytała, jak leci, a ja odpowiadałem, że w porządku. Pytała jeszcze raz i jeszcze raz, a ja odpowiadałem, że w porządku. Pytała jeszcze raz i odpowiadałem już poddenerwowany, że kurwa w porządku,
Kika: W porządku to żadna odpowiedź, chce wiedzieć, jak leci naprawdę.- usiadła przerażona.
Lou: Niall ogarnij swoja dziewczynę.- zwróciłem się do blondyna.
N: Może lepiej powiedz o co chodzi, może wtedy zrozumie że w porządku.

POV Niall

Gdy Karolina w końcu dała szanse Louisowi na wytłumaczenie tego co od Nas chciał okazało si,ę, że Nasz Tommo miał dla Nas propozycję jak się okazało nie do odrzucenia. Napisał tekst piosenki i szukał duetu, który Go zaśpiewa.
N: To smutne.- powiedziałem po przeczytaniu tekstu.
Kika: Smuto świąteczna piosenka o miłości.- potwierdziła Kika.
Lou: To piękne. Więc?- namawiał.
Spojrzałem na Karolinę, Ona na mnie. Nie wiem dlaczego ale oboje się zgodziliśmy. Tomlinson oczywiście zaproponował, żeby piosenka znalazła się na płycie Karoliny. Nie wiem czy to dobry pomysł, ale warto spróbować.

***

Inaczej się śpi, gdy mamy komu powiedzieć dobranoc i dzień dobry.- patrzyłam na śpiącego Nialla. Był taki uroczy i delikatny. Miałam ochotę Go pocałować.
Razem z Dream po śniadaniu udaliśmy się przed hotel na rozmowę z Naszymi fanami. Paul twierdzi, że to dobry pomysł na promocje zespołu tylko dlatego, ze nie wiadomo co się stanie z Nami w nowym roku.
- Kika, mogę o coś zapytać?- zapytała nastolatka ubrana w koszulkę z chłopakami z One Direction.
Kika: Oczywiście.- uśmiechnęłam się i spojrzałam na Nią.
- Kiedy zakochałaś się w Niallu?
Kika: Nie zakochałam się w nim od razu. To był długi spacer przez wszystkie tajemnice. Zakochałam się w jego spojrzeniu, później w tym, jak cudownie przytula, a na końcu zrozumiałam, że nie chcę więcej całować innych ust.
- Obiecaj, ze Go nie zostawisz?- miała dość duże oczy.
Kika: Oczywiście, ze nie zostawię, obiecuję.
Po powrocie rozmawiałam dość długo z Niallem o sytuacji przed hotelem. Oboje spędziliśmy resztę dnia na oglądaniu telewizji.

***

N: Kumplostwo w związku jest wtedy, kiedy możesz zabrać swoją dziewczynę na mecz, a po meczu zobaczyć z nią Iron Mana. Kiedy rozumie, co to znaczy, że wychodzisz dzisiaj z kumplami, a jak zadzwonisz w środku nocy pijany, to poda Ci numer na najtańszą taksówkę, zamiast drzeć się w słuchawkę, że palancie, od dzisiaj szlaban na seks.- wytłumaczył Niall dziennikarzowi, który spotkał Nas podczas meczu koszykówki na który wybraliśmy się z Liamem.
- A jaka jest Twoja definicja kumplostwa w związku?- zapytał teraz mnie.
Kika: Kumplostwo jest też wtedy, kiedy Twój facet nie przewraca oczami na kolejną historię o kretynce Baśce, pomoże Ci czasem wybrać tę nieszczęsną sukienkę i  gdy spalisz kolację  przypomni Ci, że nie tylko od gotowania macie w kuchni ten pieprzony blat.- puściłam mu oczko.
Po przerwie miedzy kwartami wraz z Liamem wróciliśmy do oglądania meczu, a Niall do zajadania się popcornem i colą. Wychodząc z hali Niall wyszeptał do mojego ucha:
N: Namieszałeś w mojej głowie jednym gestem, jednym słowem.- w moim brzuchu szalało teraz stado motyli.

KOCHAM NIALLA HORANA! I jestem w stanie to wykrzyczeć całemu światu!! 


----------------------------------------------------------
W przyszłym tygodniu spróbujemy wstwić kolejny rozdział :)

2 komentarze:

  1. Jest świetny !! Kiedy następny ?? ;****

    OdpowiedzUsuń